FL1P-8QJ-2-Y110V
Manufacturer Part Number:
FL1P-8QJ-2-Y110V
Part of Description:
LED YEL 8MM SNAP 110VAC/DC STK
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
9.20mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (8.00mm)
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage :
110V