PMRL200-BR24H-WT
Manufacturer Part Number:
PMRL200-BR24H-WT
Part of Description:
PMI 5-3-17 WT
Stock Condition:
62
Current :
17mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
120mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.92mm)
Product Status :
Active
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Viewing Angle :
60°
Voltage :
24V