44-NKG28H-CGO
Manufacturer Part Number:
44-NKG28H-CGO
Part of Description:
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR GREE
Stock Condition:
60
Current :
15mA
Lens Size :
8.50mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
DC
Voltage :
28V