1092M6-125VAC
Manufacturer Part Number:
1092M6-125VAC
Part of Description:
PMI RND .5" LED 125V WIRE SMALLD
Stock Condition:
56
Current :
25mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
3200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.70mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Voltage :
125V