44W-NKG120-CGO
Manufacturer Part Number:
44W-NKG120-CGO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V WIRE CLEAR GR
Stock Condition:
29
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
8.50mm Dia
Millicandela Rating :
10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
120V