L79D-G12-W
Manufacturer Part Number:
L79D-G12-W
Part of Description:
12V GRN DIFFUSED LENS
Current :
20mA
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
12V