44W-NKG12H-CGO
Manufacturer Part Number:
44W-NKG12H-CGO
Part of Description:
PMI .250" LED 12V WIRE CLEAR GRE
Stock Condition:
92
Current :
15mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
8.50mm Dia
Millicandela Rating :
10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
12V