1090QC5-12V
Manufacturer Part Number:
1090QC5-12V
Part of Description:
INCIDATOR INCAND GREEN PANEL MNT
Stock Condition:
87
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
Lens Style :
Round with Flat Top
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.70mm)
Product Status :
Not For New Designs
Ratings :
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
12V