FL1M-8SJ-3-Y24V
Manufacturer Part Number:
FL1M-8SJ-3-Y24V
Part of Description:
LED YEL 8MM NUT 24VAC/DC STK
Stock Condition:
38
Current :
20mA
Lens Style :
Round with Domed Top
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (8.00mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
PC Pin
Viewing Angle :
180°
Voltage :
24V