FL1P-16NJ-1-Y12V
Manufacturer Part Number:
FL1P-16NJ-1-Y12V
Part of Description:
LED YEL 16MM NUT 12VAC/DC STK
Stock Condition:
32
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
15.80mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.63" (16.00mm)
Termination Style :
Solder Lug
Voltage :
12V