FL1M-8FW-1-Y220V
Manufacturer Part Number:
FL1M-8FW-1-Y220V
Part of Description:
LED YEL 8MM NUT 220VAC/DC UL STK
Stock Condition:
41
Current :
20mA
Lens Size :
10mm, T-3 1/8
Lens Style :
Round with Flat Top
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (8.00mm)
Ratings :
AC/DC
Termination Style :
Wire Leads - 7.3" (185.42mm)
Viewing Angle :
150°
Voltage :
220V