2191QU5-12V
Manufacturer Part Number:
2191QU5-12V
Part of Description:
LED IND LIGHT 12V GREEN
Stock Condition:
95
Lamp Color :
Green
Lens Style :
Round with Domed Top
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Product Status :
Active
Ratings :
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
12V