PM5BWDW12.0-CC
Manufacturer Part Number:
PM5BWDW12.0-CC
Part of Description:
IND PNL MT 5MM BLU DIFF
Stock Condition:
365
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Lens Style :
Round with Domed Top
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Product Status :
Active
Ratings :
Termination Style :
Wire Leads - 12" (304.80mm)