L59D-R24-W
Manufacturer Part Number:
L59D-R24-W
Part of Description:
IND LIGHT SNAPFIT 1/4" RED DIFF
Stock Condition:
77
Current :
20mA
Lens Size :
5.08mm Dia
Millicandela Rating :
10mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Product Status :
Not For New Designs
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V