PMRL200-BG28H-WT
Manufacturer Part Number:
PMRL200-BG28H-WT
Part of Description:
PMI 1-03-17 WT
Stock Condition:
359
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
80mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Viewing Angle :
60°
Voltage :
28V