1090QC1-12V
Manufacturer Part Number:
1090QC1-12V
Part of Description:
LAMP RED 1/2" HOLE PNL MNT 12V
Stock Condition:
1,066
Lamp Color :
Red
Lens Style :
Round with Flat Top
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.70mm)
Product Status :
Not For New Designs
Ratings :
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
12V