L59UD-G24-W
Manufacturer Part Number:
L59UD-G24-W
Part of Description:
IND LIGHT SNAPFIT 1/4" GRN DIFF
Stock Condition:
2,813
Current :
20mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
5.08mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Product Status :
Not For New Designs
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V