VMT60-40-M10-55-S
Manufacturer Part Number:
VMT60-40-M10-55-S
Part of Description:
RUBBER BUMPER
Stock Condition:
1
Hardness :
55 Shore A
Mounting Type :
Screw Mount
Size / Dimension :
2.362" Dia (60.00mm)
Thickness :
1.575" (40.00mm)