VMDTC75-55-M12-55-Z
Manufacturer Part Number:
VMDTC75-55-M12-55-Z
Part of Description:
2XHOLE VIBRATION ISOLATION MOUNT
Stock Condition:
5
Hardness :
55 Shore A
Size / Dimension :
2.953" Dia (75.00mm)
Thickness :
2.165" (55.00mm)