VMDTC75-55-M12-70-Z
Manufacturer Part Number:
VMDTC75-55-M12-70-Z
Part of Description:
RUBBER BUMPER PACK
Stock Condition:
1
Hardness :
70 Shore A
Size / Dimension :
2.953" Dia (75.00mm)
Thickness :
2.165" (55.00mm)