1092QM5-125VAC
Manufacturer Part Number:
1092QM5-125VAC
Part of Description:
LED PANEL INDICATOR GREEN 125V
Stock Condition:
4,126
Current :
25mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
12000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.70mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
125V