L59D-G24-W
Manufacturer Part Number:
L59D-G24-W
Part of Description:
IND LIGHT SNAPFIT 1/4" GRN DIFF
Stock Condition:
812
Current :
20mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
5.08mm Dia
Millicandela Rating :
10mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Product Status :
Not For New Designs
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V