1091QM5-24V
Manufacturer Part Number:
1091QM5-24V
Part of Description:
LED IND LIGHT 24V GREEN
Stock Condition:
4,309
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.70mm)
Product Status :
Active
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
24V