1091QM5-12V
Manufacturer Part Number:
1091QM5-12V
Part of Description:
LED IND LIGHT 12V GREEN
Stock Condition:
5,655
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.70mm)
Product Status :
Active
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
12V