VMTSC25-20-M6-40-Z/10PK
Manufacturer Part Number:
VMTSC25-20-M6-40-Z/10PK
Part of Description:
HOLE & STUD VIBRATION MOUNT
Hardness :
40 Shore M
Mounting Type :
Threaded Stud
Size / Dimension :
0.984" Dia (25.00mm)
Thickness :
0.787" (20.00mm)