IEG6-1REC5-69-.050-21-V
- Manufacturer Part Number:
- IEG6-1REC5-69-.050-21-V
- Part of Description:
- CIR BRKR MAG-HYDR
- Actuator Type :
- Lever
- Current Rating (Amps) :
- 50mA
- Illumination :
- None
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V