SMA-LLPSAJ-26-SMA-36
- Manufacturer Part Number:
- SMA-LLPSAJ-26-SMA-36
- Manufacturer/Brand:
- DVTEST
- Part of Description:
- SMA-SMA LOW LOSS PHASE STABLE FL
- Stock Condition:
- 5
- Manufacturer :
- DVTEST
- Product Category :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- SMA Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- SMA Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- Color :
- Black, White
- Connector Impedance :
- Features :
- Low Loss Shielded
- Frequency - Max :
- 26.5 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 36.00" (914.40mm)
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 135°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms