BM1R16MV1
Manufacturer Part Number:
BM1R16MV1
Manufacturer/Brand:
Crouzet
Part of Description:
RELAY TIME DELAY 240HRS 16A 250V
Stock Condition:
28
Manufacturer :
Crouzet
Product Category :
Time Delay Relays
Circuit :
SPDT (1 Form C)
Contact Rating @ Voltage :
16A @ 250VAC