TC299TP128F300SBBKXUMA1
Manufacturer Part Number:
TC299TP128F300SBBKXUMA1
Data Converters :
A/D 84x12b, 10 x Sigma-Delta
EEPROM Size :
384K x 8
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Speed :
300MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
3.3V, 5V