FLP5R12.0-UBW.6K
Manufacturer Part Number:
FLP5R12.0-UBW.6K
Manufacturer/Brand:
Bivar, Inc.
Part of Description:
FLEXIBLE LIGHT PIPE
Manufacturer :
Bivar, Inc.
Product Category :
Light Pipes
Color :
Blue
Configuration :
Single
Lens Size :
7.00mm
Lens Style :
Round with Domed Top
Mounting Type :
Board/Panel Mount, Press Fit
Product Status :
Obsolete
Type :
Flexible 12" (304.8mm)