TVM-600-20-2002
- Manufacturer Part Number:
- TVM-600-20-2002
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Termination Style :
- Plug In, 8 Pin (Octal)
- Trip Range :
- 52 ~ 60VAC
- Voltage - Supply :
- 520 ~ 600VAC