FPA3C-PMRPMR-S12
Manufacturer Part Number:
FPA3C-PMRPMR-S12
Manufacturer/Brand:
ConductRF
Part of Description:
CBL ASSY SMPM JACK 12"
Stock Condition:
100
Manufacturer :
ConductRF
Product Category :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
SMPM Jack, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
SMPM Jack, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
Cable Type :
0.047" Flexible Cable
Color :
Black
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
18 GHz
Ingress Protection :
Length :
12.00" (304.80mm)