CEGF6-1-52-50.0-A-01-V
- Manufacturer Part Number:
- CEGF6-1-52-50.0-A-01-V
- Part of Description:
- CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
- Current Rating (Amps) :
- 50A
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V