PE3C8746/BK-300
Manufacturer Part Number:
PE3C8746/BK-300
Manufacturer/Brand:
Pasternack
Part of Description:
CBL 1.0(M)-1.0(M)4694RBK300"
Stock Condition:
1
Manufacturer :
Pasternack
Product Category :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
1.0/2.3 Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
1.0/2.3 Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
75 Ohms
Cable Type :
Belden 4694R
Color :
Black
Connector Impedance :
75 Ohms
Features :
Frequency - Max :
12 GHz
Ingress Protection :
Length :
300.0" (7.6m) 25.0'
Operating Temperature :
-30°C ~ 75°C
Overall Impedance :
75 Ohms