PE3C8746/VL-300
Manufacturer Part Number:
PE3C8746/VL-300
Part of Description:
CBL 1.0(M)-1.0(M)4694RVL300"
Cable Impedance :
75 Ohms
Cable Type :
Belden 4694R
Color :
Violet
Connector Impedance :
75 Ohms
Features :
Frequency - Max :
12 GHz
Ingress Protection :
Length :
300.0" (7.6m) 25.0'
Operating Temperature :
-30°C ~ 75°C
Overall Impedance :
75 Ohms