BA2-B0-24-624-221-D
- Manufacturer Part Number:
- BA2-B0-24-624-221-D
- Current Rating (Amps) :
- 24A
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V