PE3C5884-36
Manufacturer Part Number:
PE3C5884-36
Manufacturer/Brand:
Pasternack
Part of Description:
CBL 4.3(M) - SMA(M) SPP250 36"
Stock Condition:
1
Manufacturer :
Pasternack
Product Category :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
4.3/10 Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
Color :
Blue
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Frequency - Max :
5.8 GHz
Ingress Protection :
Length :
36.00" (914.40mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 165°C
Overall Impedance :
50 Ohms