XRCGB32M000F1H02R0
Manufacturer Part Number:
XRCGB32M000F1H02R0
Manufacturer/Brand:
Murata Electronics
Part of Description:
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Stock Condition:
58,218
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
32 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.70mm)
Load Capacitance :
10pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Last Time Buy
Ratings :
Size / Dimension :
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)