CX3225GB13560P0HPQCC
Manufacturer Part Number:
CX3225GB13560P0HPQCC
Manufacturer/Brand:
KYOCERA AVX
Part of Description:
CRYSTAL 13.5600MHZ 18PF SMD
Stock Condition:
11,708
Manufacturer :
KYOCERA AVX
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
250 Ohms
Frequency :
13.56 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)