3131-AF1PT-000000-1Y2-10A
- Manufacturer Part Number:
- 3131-AF1PT-000000-1Y2-10A
- Part of Description:
- CIR BRKR THRM 10A 250VAC 32VDC
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Illumination :
- Yellow
- Illumination Voltage (Nominal) :
- 10 ~ 14V
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 28 V