76-NIFD22-187C
Manufacturer Part Number:
76-NIFD22-187C
Part of Description:
NYLON INS FEMALE DISCONN 100 BAG
Color :
Red
Length - Overall :
0.787" (20.00mm)
Tab Length :
0.256" (6.50mm)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.187" (4.75mm)