76-IFD22-250
Manufacturer Part Number:
76-IFD22-250
Part of Description:
PVC INS FEMALE DISCONNECT
Stock Condition:
7,177
Color :
Red
Length - Overall :
0.827" (21.00mm)
Tab Length :
0.311" (7.90mm)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.250" (6.35mm)