76-NIFD16-110C
Manufacturer Part Number:
76-NIFD16-110C
Part of Description:
NYLON INS FEMALE DISCONN 100 BAG
Stock Condition:
1
Color :
Blue
Length - Overall :
0.768" (19.50mm)
Tab Length :
0.252" (6.40mm)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.110" (2.79mm)