76-NIFD22-250
Manufacturer Part Number:
76-NIFD22-250
Part of Description:
NYLON INS FEMALE DISCONN
Stock Condition:
6,756
Color :
Red
Length - Overall :
0.866" (22.00mm)
Tab Length :
0.311" (7.90mm)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.250" (6.35mm)