76-IFD16-250L
Manufacturer Part Number:
76-IFD16-250L
Part of Description:
PVC INS FEMALE DISCONNECT 50 BAG
Stock Condition:
9
Color :
Blue
Length - Overall :
0.827" (21.00mm)
Tab Length :
0.311" (7.90mm)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.250" (6.35mm)