76-NIMD16-250L
Manufacturer Part Number:
76-NIMD16-250L
Stock Condition:
12
Color :
Blue
Length - Overall :
0.874" (22.20mm)
Tab Length :
0.307" (7.80mm)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.250" (6.35mm)