76-NIMD16-187L
Manufacturer Part Number:
76-NIMD16-187L
Stock Condition:
5
Color :
Blue
Length - Overall :
0.846" (21.49mm)
Tab Length :
0.307" (7.80mm)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.187" (4.75mm)