DNF18-250FIM-L
Manufacturer Part Number:
DNF18-250FIM-L
Part of Description:
CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 CRIMP
Stock Condition:
1,556
Color :
Red
Length - Overall :
0.900" (22.86mm)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.250" (6.35mm)