1410-G112-P3F1-B04-3.15A
- Manufacturer Part Number:
- 1410-G112-P3F1-B04-3.15A
- Part of Description:
- CIR BRKR THRM 3.15A 250VAC 48VDC
- Current Rating (Amps) :
- 3.15A
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V