1410-L410-P3F1-E03-2.25A
Manufacturer Part Number:
1410-L410-P3F1-E03-2.25A
Part of Description:
CIRC BRKR THRM
Current Rating (Amps) :
2.25A
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
50 V